SZKÓŁKA TENISOWA CHAMPION CENTER

dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych

Szukasz aktywności sportowej, która sprawi Twojemu dziecku radość i jednocześnie rozwinie jego zdolności motoryczne? Oferujemy spersonalizowane kursy tenisa dla dzieci w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Od naszego przedszkola tenisowego dla najmłodszych po zaawansowane programy treningowe dla starszych dzieci i nastolatków – mamy kurs odpowiedni dla każdego.

 

Nasi oddani i doświadczeni trenerzy organizują lekcje w zabawny i urozmaicony sposób, aby wzbudzić zainteresowanie dzieci i radość z tenisa. Skorzystaj z okazji, aby zapewnić swojemu dziecku zdrową i rozrywkową formę spędzania wolnego czasu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o naszych programach i wielu korzyściach, jakie tenis może zaoferować Twojemu dziecku.

 

Zapisz swoje dziecko już dziś i obserwuj, jak z entuzjazmem odkrywa tenis!

Co oferujemy?

Dla kogo przeznaczona jest oferta?

Wszystkie informacje dotyczące udziału

Tenisowe przedszkole 4-6 lat

Co zyskują uczestnicy?

Cennik treningów dla poszczególnych grup wiekowych

Grupy składają się z 6-8 graczy

Grupy składają się z 4-6 graczy

4 osoby

3 osoby

2 osoby

Uwagi dotyczące opłat

Opłata pobierana jest miesięcznie z góry, odpowiednio do ilości zajęć (4 lub 5). Cena obejmuje zarówno trenera, jak i kort. Koszt wypożyczenia rakiety tenisowej nie jest wliczony. Przy płatności za 3 miesiące z góry uczestnik otrzymuje rakietę tenisową w prezencie. Oferta ta skierowana jest wyłącznie do uczestników tenisowego przedszkola.

MIEJSCE ROZGRYWEK

Korty tenisowe Champion Center

ul. Poznańska 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski