Nasi ludzie to
teraz Twoi ludzie

Champion Center

To prawda, że jesteśmy znani z dobrych produktów najwyższej jakości, ale tym co naprawdę nas wyróżnia są ludzie. Kompetentni, uczciwi i pracowici. 

Kliknij osobę, by poznać ją lepiej.

Trener tenisa ziemnego, trener personalny

Julien Laskowski

Julien Laskowski

Od 5 roku życia związany z tenisem ziemnym. Certyfikowany Trener International Tenis Federation i Polskiego Związku Tenisowego.  Trener w Professional Tennis Registry. Trener  treningu taktycznego oraz fizycznego. Zawodnik wychowywany
w Akademii Tenisowej Rafael Nadal na Majorce. Doświadczenie zdobyte w  światowych akademiach tenisa i na kursach pod kierownictwem znanych międzynarodowych trenerów przekłada na nowoczesne metody treningowe. Pod jego opieką trenerską każdy z początkujących tenisistów nauczy się w przyjemnej i profesjonalnej atmosferze bardzo dobrej techniki gry w tenisa. Zaawansowani gracze chwalą sobie jego pełną zaangażowania każdą jednostkę treningową naszpikowaną wieloma elementami technicznymi uzyskanymi przez wieloletnie doświadczenie u profesjonalnych zawodników i trenerów.

Trener personalny, instruktor fitness

Marcin Krzyżanowski

Marcin Krzyżanowski


Od najmłodszych lat związany ze sportem. Absolwent Akademii
Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trener personalny Life Fitness Academy. Certyfikowany instruktor LesMills BODYPUMP. Doświadczony Instruktor kulturystyki i odnowy biologicznej. Nauczyciel i trener realizujący swoje pasje. Podczas treningów kładzie nacisk na cele treningowe wyznaczone przez swoich podopiecznych. Uważa, że pozytywne nastawienie, systematyczność i siła woli to klucz do sukcesu.

Trener personalny, technik masażysta

Roksana Podlewska

Roksana Podlewska

Od 7 roku życia związana ze sportem wyczynowym. Trzykrotna medalistka Mistrzostw Polski w skoku w dal. Certyfikowany Trener Personalny i Międzynarodowy trener Blackroll. Kwalifikowany Technik Masażysta. Dokładna znajomość anatomii pozwala jej na holistyczne podejście do każdego podopiecznego. Chętnie wykorzystuje trening EMS, dzięki czemu efekty są jeszcze lepsze i przede wszystkim szybsze.
Specjalista Spa & Wellness, który potrafi idealnie dobrać odpowiednią pielęgnację dla danego typu skóry i nie tylko. Uważa, że dobra energia i profesjonalne podejście są kluczem do osiągnięcia świetnych wyników sylwetkowych i dobrego samopoczucia.

Trener personalny, instruktor fitness

Roksana Gomółka

Roksana Gomółka

Od dziecka związana ze sportem. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktor siłowni i trener personalny FitAcademy. Certyfikowany instruktor LesMills BODYPUMP. Trenerka kobiet w ciąży i po porodzie. Pełna pasji i zaangażowania do tego, co robi. Swoją energię i pozytywne nastawienie przekazuje każdego dnia podopiecznym na sali fitness.  

Trener personalny

Jacek Baura

Jacek Baura

Bogate doświadczenie treningowe pozwoliły mu dogłębnie poznać funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Wieloletnie doświadczenie w sztukach walki i sporcie wyczynowym umożliwiają mu włączenie psychiki w proces rozwoju treningowego. Poprzez zastosowanie elementów treningu medycznego pomaga w niwelowaniu problemów zdrowotnych
i zapobieganiu ich występowania. Koncentruje
się zarówno na rozwoju zdolności motorycznych,
jak również na poprawie stanu zdrowia. Wspiera proces zachowania i poprawy zdrowia, poprzez indywidualne zalecenia dietetyczne i wsparcie naturalnych procesów regeneracyjnych. Absolwent UP w Poznaniu. Licencjonowany instruktor Sportu IV Dan Karate. 

Trener personalny

Łukasz Wojtczak

Łukasz Wojtczak

Ze sportem związany od ponad 30 lat. Dyplomowany instruktor
treningu personalnego, Crossfit level 1 i 2, TRX, EMS.  Posiada szeroką wiedzę z zakresu ćwiczeń siłowych i funkcjonalnych,
a także metodyki przeprowadzania redukcji tkanki tłuszczowej. Cechuje go indywidualne podejście do każdego klienta oraz dbałość o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w trakcie treningu. Przez lata pracy, jako trener personalny zdobył umiejętność motywowania klientów do pokonywania
własnych ograniczeń i osiągania wyznaczonych celów.
Zaufaj mu, a efekty wspólnej pracy zobaczysz na własne oczy.Trener personalny

Szymon Frankiewicz

Szymon Frankiewicz

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trener przygotowania motorycznego. Ukończył kurs instruktora odnowy biologicznej. Zawarta była w nim nauka masaży: klasycznych, sportowych i relaksacyjnych. Ukończył kurs
z kinesiotapingu oraz zyskał uprawnienia instruktorskie honorowane przez Polski Związek Tenisa. Specjalizuje się w treningu motorycznym i personalnym. Trening z dziećmi i osobami w każdym wieku sprawia mu dużą satysfakcję. Lubi
szukać nowych rozwiązać w swojej pracy i działać nieszablonowo. Zapraszam do wspólnych treningów szczególni sportowców oraz osoby, które chcą poprawić swoje zdrowie poprzez trening. 

Instruktor Fitness

Aleksandra Stawerska

Aleksandra Stawerska

Miłośniczka zdrowego i sportowego lifestyle’u. Swoją energią
i pozytywnym nastawieniem zaraża nawet największych pesymistów. Dzień bez aktywności fizycznej jest dla niej dniem straconym. Podczas prowadzonych zajęć grupowych stara się silnie mobilizować i motywować uczestników swoim zaangażowaniem. Licencjonowany instruktor LesMills
BODYPUMP, GRIT i CXWORX.

 

Instruktor Fitness

Katarzyna Wolczyńska

Katarzyna Wolczyńska

Pasjonatka wszelkich form aktywności fizycznej. Dyplomowany
instruktor fitness: aerobic, step, joga, pilates, indoor cycling oraz
licencjonowany instruktor LesMills programów BODYPUMP, BODYBALANCE, CORE oraz BODYATTACK. Bycie instruktorem fitness to jej życiowa pasja. Energiczna, zdyscyplinowana, komunikatywna i uśmiechnięta. Na zajęciach
zawsze daje z siebie 100%. Absolwentka UE we Wrocławiu

Dietetyk, koordynator klubu fitness

Małgorzata Gruszczyńska

Małgorzata Gruszczyńska

Absolwentka kierunku Dietetyka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Laureatka wielu nagród przyznawanych za osiągnięcia w nauce. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia oczekiwania i potrzeby drugiego człowieka. Uważa, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego, uwzględnienie zarówno postawionego celu, stanu zdrowia, prowadzonego trybu życia, jak i preferencji smakowych. Swoją działalność ukierunkowuje na edukację i trwałą zmianę nawyków żywieniowych. W Champion Center, oprócz roli dietetyka, pełni również funkcję managera. Koordynuje pracę zespołu oraz wspiera zarządzających we wszystkich obszarach funkcjonowania obiektu.

W Champion Center, oprócz roli dietetyka, pełni również funkcję koordynatora. Nadzoruje pracę całego zespołu oraz wspiera zarządzających we wszystkich obszarach funkcjonowania obiektu.

Kosmetolog, specjalista Spa&Wellness

Angelika Chabasińska

Angelika Chabasińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji
w Poznaniu, gdzie zdobyła tytuł magistra kosmetologii. Certyfikowany specjalista z zakresu kosmetologii estetycznej, terapii anty anging oraz terapii łączonych. Uczestniczka licznych szkoleń i sympozjów naukowych dla lekarzy i kosmetologów.

Kosmetolog, specjalista Spa&Wellness

Natalia Chabasińska

Natalia Chabasińska

Dyplomowany kosmetolog oraz specjalista Spa & Wellness.
Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Pasjonatka wiedzy o zdrowiu i urodzie. Uczestniczka wielu szkoleń z dziedziny kosmetologii, estetycznej fizjoterapii twarzy oraz kursów masażu ciała. Zajmuje się profilaktyką, która ma na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia się skóry oraz zmian niekorzystnie wpływających na jej wygląd.

Recepcjonistka

Aleksandra Psikus

Aleksandra Psikus

Recepcjonistka

Marcelina Benedykcińska

Marcelina Benedykcińska

Półkolonie tenisowe

…i wiele więcej!